Edycja 44/2013, Franciszek Staniszewski, Dowiedz się, jak zastosować 25 skutecznych i jednocześnie bezpłatnych metod promocji w internecie?

W 43 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zaproszony ekspert dzielił się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na temat współpracy biznesowej z zagranicą. Szczególnie cenna była półgodzinna sesja odpowiedzi na pytania zadawane przez Uczestników spotkania. Wnioski są oczywiste: eksport produktów i usług na rynki obce oraz uruchomienie własnej firmy za granicą mogą być doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców poszukujących możliwości rozwoju swojego biznesu.

Przed nami już 44 edycja Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE z tematem:

Dowiedz się, jak zastosować 25 skutecznych
i jednocześnie bezpłatnych metod
promocji w internecie?

fsPrelegentem 44 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE będzie ich twórca, Franciszek Staniszewski. Nasz Gość ma na swoim koncie dużą liczbę projektów biznesowych, w których narzędzia internetowe stanowiły fundament sukcesu. Ulubionym zajęciem Franciszka Staniszewskiego jest projektowanie oraz wdrażanie systemów biznesu. Dwadzieścia pięć metod darmowej promocji, które zaprezentuje w trakcie Wtorkowego Spotkania, będzie omawiał z osobistej perspektywy ich twórcy oraz użytkownika. Warto wspomnieć, że takie projekty, jak legendarne już Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości, dzięki wykorzystaniu strategii pracujących w środowisku internetowym, generowały wielomilionowe obroty. Dlatego możesz być pewien, że Wtorkowe Spotkanie Biznesowe z udziałem Franciszka Staniszewskiego w roli wykładowcy, będzie obfitować w sprawdzoną wiedzę oraz cenne inspiracje.

44 edycję Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE z omówieniem 25 skutecznych metod darmowej promocji w sieci internetowej oraz Pigułki inspiracji, zrealizujemy już:

19 marca 2013 roku
w godz. 20:00 – 21:30
online

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Zanim zasiądziesz przed komputerem, aby wziąć udział w 44 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, przygotuj się do spotkania odpowiadając na kilka ważnych pytań:

  • Ile czasu tygodniowo poświęcasz na informowanie potencjalnych Klientów o swoim biznesie, produkcie, usłudze?
  • Czy posiadasz przemyślaną strategię rozwoju swojego biznesu?
  • Jakie stosujesz metody promocji biznesu, produktu, usługi?
  • Czy masz świadomość wskaźników statystycznych, opisujących zależności pomiędzy aktywnością i efektywnością w kluczowych obszarach Twojego biznesu?
  • Jak dużo działań biznesowych udało się Tobie zautomatyzować, lub zlecić na zewnątrz firmy?
  • Czy codziennie odpowiadasz sobie na pytanie: co możesz jeszcze zrobić, aby jak najlepiej realizować potrzeby swoich Klientów?

Zastanów się, jak dynamiczny rozwój biznesu spowodowałoby umiejętne włączenie do promocji Twoich projektów kolejnych pięciu, piętnastu a może nawet dwudziestu pięciu darmowych metod promocji?!

Temu jakie to metody oraz jak optymalnie zastosować je w Twoim biznesie, będzie poświęcone Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE, już 19 marca 2013.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowego ONLINE z udziałem Franciszka Staniszewskiego w roli mówcy, rozpoczniemy od BONUSU Nr 2, czyli 10-minutowej Pigułki inspiracji. Natomiast w programie wykładu o 25 metodach promocji w internecie znajdą się  następujące zagadnienia:

 1. Dajcie mi punkt podparcia a podniosę ziemię.. czyli Internet, jako potężna dźwignia marketingowa.
 2. Bierne i aktywne metody promocji w sieci internetowej.
 3. Metody płatne i bezpłatne.
 4. Lista 25 metod darmowej promocji w internecie z omówieniem sposobu ich użycia.
 5. Współczesne perpetuum mobile, czyli jak zautomatyzować projekt biznesowy?
 6. Doskonalenie metod promocji za pomocą matrycy ERWS oraz koncepcji wąskich gardeł biznesu.
 7. Kilka pomysłów na zarabianie w sieci internetowej.
 8. Pokaz praktyczny: jak skonstruować zautomatyzowany system do budowania listy mailowej?

Wystąpienia Franciszka Staniszewskiego cieszą się dobrą opinią. Oto przykłady wypowiedzi zadowolonych Uczestników, oczywiście innego szkolenia:

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy.
Jacek Tlałka, Bielany

 Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu.
Marek Woźniakowski, Łódź

Jeśli moja opinia przekona Ciebie do udziału,
to poproszę o 10% od zysku, który wygeneruje
Ci to szkolenie 🙂
Monika Wysocka, Poznań

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu,
utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener.
Jan Howaniec, Sosnowiec

Trener to osoba bardzo kompetentna. Takiej wiedzy
i umiejętności nie słyszałem dawno.
Tomasz Łapuć, Olsztyn

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny
w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem!
Daniel Opolski, Warszawa

Tej wiedzy nie otrzymasz w szkole, czy na studiach.
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, warto.
Jacek Florkiewicz, Rzeszów

Dla mnie to zwrot o 180 stopni w sposobie myślenia.
Ewa Sawicka, Łomianki

Profesjonalizm – tak bym powiedziała osobie
zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu.
Anna Wentyk, Gorzów Wlkp.

Jak zawsze profesjonalnie i „na temat”.
Franku dziękuję!
Marcin Kryszczuk, Warszawa

Czy wziąć udział w seminarium?
OCZYWIŚCIE.
Edward Ciesielski, Poznań

Mega super kompetentny trener.
Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Myślę, że dzięki temu szkoleniu
nakręcę koło biznesu. Dziękuję!
Ula Nowak, Myślenice

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy.
Eligiusz Sidor, Warszawa

fsFranciszek Staniszewski – pomysłodawca Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Trener i mówca. Autor projektów szkoleniowych z zarządzania sprzedażą i prospektingu. Od 1993 r. związany z rynkiem finansowym. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, EFG w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów. Prezes PremiumProfit oraz wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego ONLINE, będziesz mógł na żywo uczestniczyć w szkoleniu Franciszka Staniszewskiego, zadać mu swoje pytania na czacie i co najważniejsze: czerpać z jego wiedzy i cennego doświadczenia.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba polskich przedsiębiorców mogła korzystać z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka i hasło do wtorkowego webinaru oraz cenne BONUSY.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w Twoim biznesie.
 3. Otrzymasz trzy BONUSY o łącznej wartości kilkuset złotych.
 4. Masz możliwość w trakcie szkolenia na żywo, zadać naszemu ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 5. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Kilkusetzłotowy rabat na udział w Kuźni Milionerów    179 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz kod uprawniający do 10% upustu od ceny zaawansowanego seminarium finansowego KUŹNIA MILIONERÓW. Kwotę rabatu w wysokości kilkuset złotych możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Możesz też swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda? I to wszystko tylko za 30 zł!

mity

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji    30 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study z życia przedsiębiorcy lub użytkownika pieniądza, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD  Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

Jak skutecznie zapraszać na spotkania biznesowe?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych   25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

Wartość BONUSÓW 1 + 2 + 3 została wyceniona na kwotę 234,00 zł

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim 19 marca 2013 i z sukcesem wykorzystać dla rozwoju swojego biznesu informacje o 25 skutecznych i bezpłatnych metodach promocji, KLIKNIJ przycisk i prześlij swoje zgłoszenie już teraz:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

 1. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.
 2. Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, uczestniczysz w tworzeniu dobra wspólnego, ponieważ 5% wpłaconej przez Ciebie kwoty, przeznaczam na cele charytatywne. Gratuluję i dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.