Edycja 42/2013, Adam Krasowski, Pięć największych wewnętrznych blokad, które decydują o tym, że mali przedsiębiorcy pozostają mali

fsWITAJ,

41 edycja Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE poświęcona była networkingowi w biznesie oraz sprzedaży poprzez rekomendacje. Uczestnicy zadawali dużo pytań, co oznacza, że jesteście Państwo świadomi ogromnego wpływu, jaki mają dobrze zbudowane relacje na wynik finansowy biznesu. Najważniejsze rady ze spotkania: daj się poznać, bądź aktywny w poznawaniu ludzi, inicjuj kontakty, proś o rekomendacje i zawsze bądź przygotowany, aby powiedzieć poznawanym osobom czego potrzebujesz. I jeszcze najważniejsza tajemnica sukcesu w networkingu: pytaj jak możesz pomóc potencjalnym klientom, kontrahentom, współpracownikom?

Adam KrasowskiCZAS na zapowiedź kolejnego Wtorkowego Spotkania.. Z radością zapraszam Państwa do udziału w 42 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. Już w najbliższy wtorek 5 marca o godz. 20:00 Gościem Specjalnym będzie Adam Krasowski – autor, trener, doradca, który na co dzień pomaga przedsiębiorcom, liderom oraz kreatywnym profesjonalistom. Adam prowadzi liczne kursy i szkolenia dla środowisk biznesu, mediów, polityki, medycyny oraz rozwoju duchowego. Jestem pewien, że wszyscy, którzy kiedykolwiek spotkali na swojej drodze życiowej Adama Krasowskiego, ucieszą się z jeszcze jednej możliwości czerpania z jego wiedzy, doświadczenia oraz inspiracji – tym razem przez internet. Tematem wystąpienia zaproszonego eksperta, będzie:

Pięć największych wewnętrznych blokad,
które decydują o tym,
że mali przedsiębiorcy pozostają mali

Adam Krasowski mówi o sobie, że pracuje z osobami dla których liczą się tylko efekty.. Fundamentem filozofii Adama jest osobiste doświadczenie prawdy o tym, że jesteśmy nieograniczonymi istotami a wszelkie ograniczenia przyjęliśmy za własne nieświadomie i możemy się od nich uwolnić. Według Adama – nie musimy wierzyć w całą negatywność w jaką wierzy świat, gdyż wszystkie negatywne emocje są tylko programami, poprzez które dajemy sobą manipulować zewnętrznemu światu. A zatem, aby odkryć prawdziwą wolność, musimy uwolnić się od emocjonalnego reagowania na ludzi oraz sytuacje zewnętrzne – zobaczyć, że zawsze możemy wybrać radość i spokój – a dzięki temu dysponować nieograniczoną mocą.

Jak przekuć doświadczenia związane z rozwojem świadomości na wyniki w biznesie, dowiesz się w trakcie 42 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, już:

5 marca 2013 roku
w godz. 20:00 – 21:30
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego, będziesz mógł na żywo uczestniczyć w wystąpieniu Adama Krasowskiego, zadać przygotowane przez siebie pytania, czerpać z doświadczenia uznanego autora, trenera i terapeuty.

W programie wystąpienia Adama Krasowskiego
znajdują się następujące zagadnienia:

 1. Dlaczego przedsiębiorców i twórczych profesjonalistów nie stać na lęk czy poczucie braku bezpieczeństwa?
 2. Jak funkcjonuje nasz umysł oraz jakie ograniczenia musimy uwolnić – aby zacząć naprawdę efektywnie sprzedawać nasze produkty lub usługi?
 3. Prawdziwe służenie klientom, czyli jak zrozumieć – czego tak naprawdę potrzebują klienci?
 4. Pięć najważniejszych cech osób, które odnoszą sukcesy w przedsiębiorczości.
 5. Co prawdopodobnie nastąpi w tak szybko przyspieszającym świecie ery informacji w przeciągu najbliższych kilku lat? Wizjonerstwo – czyli cecha prawdziwie twórczych przedsiębiorców.
 6. Trochę o zaawansowanych elementach rozwoju świadomości – naukach i praktykach – które pozwalają nam przewidzieć co klient potrzebuje lub będzie potrzebował – ale jeszcze o tym nie wie? (zdolność m. in. Steva Jobsa).

Adam KrasowskiAdam Krasowski – autor, trener, doradca, który na co dzień pomaga przedsiębiorcom, liderom oraz kreatywnym profesjonalistom przekraczającym wszelkie standardy tego co możliwe, osiągalne a nawet czysto rozsądne. Służy ludziom, którzy wyznają ideę Doskonałości i Uczciwości pod każdym względem—dla których Intencja by dać— jest ważniejsza od tej aby wziąć. Pomaga tym, którzy wiedzą, że pomóc innym możemy tylko własnym przykładem—Sukcesu, Radości, Szczęścia oraz Obfitości. Adam jest tam gdzie istnieje intencja poznania Prawdy—nie udawania i tworzenia wizerunku sukcesu lecz doświadczenia tego czym jest prawdziwy Sukces przez duże S.
Jako ekspert specjalizuje się i rozwija metody i nauki pomagające nam uwolnić wewnętrzne blokady i ograniczenia przed pełną realizacją Siebie. Organizuje liczne kursy i szkolenia dla środowisk biznesu, mediów, polityki, medycyny, rozwoju duchowego. Oprócz nauki osiągnięć i realizacji celów, koncentruje się na poczuciu sensu i znaczenia ludzkiego życia. Jest stałym członkiem międzynarodowego Human Potential Movement.

Misją Adama Krasowskiego jest pomagać ludziom w uwolnieniu się od wewnętrznego cierpienia oraz w uwolnieniu blokad i ograniczeń, które stoją na przeszkodzie przed DOŚWIADCZENIEM Obfitości, Szczęścia, Radości, Miłości, Spokoju oraz Witalności.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba polskich przedsiębiorców mogła korzystać z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Adamem Krasowskim pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w Twoim biznesie.
 3. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości kilkuset złotych.
 4. Masz możliwość w trakcie szkolenia na żywo, zadać naszemu ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 5. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz kod uprawniający do 10% upustu od ceny zaawansowanego seminarium finansowego KUŹNIA MILIONERÓW. Kwotę rabatu w wysokości kilkuset złotych możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Możesz też swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda? I to wszystko tylko za 30 zł!

mity

BONUS Nr 2: Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

Wartość BONUSU 1 + 2 została wyceniona na kwotę 250,00 zł

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Adamem Krasowskim, KLIKNIJ przycisk i prześlij swoje zgłoszenie już teraz:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

 1. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.
 2. Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, uczestniczysz w tworzeniu dobra wspólnego, ponieważ 5% wpłaconej przez Ciebie kwoty, przeznaczam na cele charytatywne. Gratuluję i dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.