Edycja 40/2013, Franciszek Staniszewski, Jak osiągnąć sukces w 2013 roku, przekraczając ograniczające przekonania Twojego umysłu?

WITAJ,

po niezwykle merytorycznym wystąpieniu Piotra Chmielewskiego, który w 39 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych przekazał tajniki swojego sukcesu na Facebooku, zapraszamy Ciebie do udziału w edycji 40ej. Od lutego 2013 r. nie ma znaczenia czy przebywasz w domu, w pracy, czy wyjechałeś na urlop na drugą półkulę naszego globu – jeżeli tylko masz dostęp do Internetu i masz świadomość wartości inwestowania we własny rozwój, możesz uczestniczyć we Wtorkowych Spotkaniach Biznesowych ONLINE.

Tematem 40ej edycji będzie odpowiedź na ważne pytanie:

Jak osiągnąć sukces w 2013 roku,
przekraczając ograniczające przekonania
Twojego umysłu?

fsCzterdziestą edycję poprowadzi pomysłodawca Wtorkowych Spotkań Biznesowych Franciszek Staniszewski. Po 20-u latach doświadczeń związanych z prowadzeniem kilku firm, realizacją wielu znanych projektów, po przeszkoleniu tysięcy osób w obszarze biznesu i finansów, Franciszek Staniszewski poszerzył tematykę swoich wystąpień o wiedzę na temat tajemniczego czynnika X..

Poza zdobywaniem sprawdzonej wiedzy, doskonaleniem istotnych w branży umiejętności, jest jeszcze coś, co odgrywa kluczową rolę w procesie osiągania sukcesu. O tajemniczym czynniku X oraz o wielu innych ważnych determinantach sukcesu dowiesz się już:

19 lutego 2013 roku
w godz. 20:00 – 21:30
online

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Zauważyłeś, że w obiegowej mądrości funkcjonuje wiele dobrych rad? Jedna z nich mówi, aby uczyć się na błędach. Jeszcze inna mądrzejsza od poprzedniej mądrości, chytrze doradza, aby uczyć się na błędach innych, bo to mniej boli i mniej kosztuje.. A jak jest naprawdę z tą nauką na błędach w Twoim przypadku? Czy zauważyłeś, że:

 1. Pewne sytuacje mają tendencję do powtarzania się?
 2. Wielokrotnie popełniasz te same błędy?
 3. Nowy partner okazuje się podobny do poprzedniego?
 4. Przez całe lata doświadczasz nawrotów tej samej choroby.?
 5. W podobny sposób tracisz pieniądze, przyjaciół, doznajesz zawodu..?

Czyżby tylko przypadek? A może jakiś program / wirus, którym zainfekowałeś swój umysł steruje Twoim życiem, powodując że Twoje życie jest jak zdarta płyta, odtwarzająca ciągle te same wzorce, te same wzorce, te same wzorce..?

Czy wiesz, że..

 • Liczba potencjalnych połączeń, jakie nasz mózg może stworzyć w ciągu życia wynosi około 1 z 6 mln zer, czyli Twój mózg dysponuje miejscem na zapisanie więcej informacji aniżeli wynosi zawartość 6 mln tomów New York Timesa – i wszystko to przy zachowaniu pełnej zdolności do natychmiastowego dostępu?
 • Mózg przetwarza ponad 400 miliardów bitów informacji na sek., ale my jesteśmy świadomi zaledwie ok. dwóch tysięcy, czyli na każdy bit informacji świadomej, przypada ok. 200 mln bitów, które mózg przetwarza bez naszej świadomej wiedzy?
 • To oznacza, że posiadamy filtr, który nie dopuszcza do naszej świadomości większości przetwarzanych w mózgu informacji. Ten filtr, to siatkowy układ aktywujący (RAS).
 • Jeżeli w siatkowym układzie aktywującym (RAS). skasujesz ograniczajce programy i/lub zapiszesz nowe, Twoje życie ulegnie radykalnej zmianie.

I o tym, jak dokonać tej zmiany będzie Wtorkowe Spotkanie Biznesowe 19 lutego 2013..

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego ONLINE, będziesz mógł na żywo uczestniczyć w szkoleniu Franciszka Staniszewskiego, zadać mu swoje pytania na czacie, otrzymać przygotowane przez niego materiały i co najważniejsze: czerpać z jego wiedzy i cennego doświadczenia. Wystąpienia Franciszka Staniszewskiego gromadzą dużą liczbę słuchaczy. Przykładem może być wykład na zaproszenie Miasta Szkoleń, w którym udział wzięło ponad 400 osób! Oto mała część opinii po szkoleniu online:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

W programie Wtorkowego Spotkania Biznesowego
z Franciszkiem Staniszewskim znajdą się
następujące zagadnienia:

 1. Ważne dla Ciebie wnioski z case study życia statystycznego Polaka – ilustrowane obliczeniami na kalkulatorze HP 10BII.
 2. Zanim zaczniesz drogę na szczyt, zmierz się z górą lodową.
 3. Cenne wskazówki na temat powodzenia i dobrobytu wynikające z mapy rozwoju świadomości.
 4. Rozwój osobisty, a wartość jaką dajesz światu i od niego otrzymujesz.
 5. Jak odnaleźć klucz do szczęścia, poczucia spełnienia i sukcesu?
 6. WARSZTAT: Usuwanie złośliwych przekonań, czyli Twój osobisty antywirus.
 7. Jak osiągnąć finansowy sukces w 2013 roku i w latach kolejnych?
 

fsFranciszek Staniszewski – pomysłodawca Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Trener i mówca. Autor projektów szkoleniowych z zarządzania sprzedażą i prospektingu. Od 1993 r. związany z rynkiem finansowym. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, EFG w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów. Prezes PremiumProfit oraz wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba polskich przedsiębiorców mogła korzystać z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu pozostaje na niezmienionym poziomie, jak w ubiegłym roku:

kwota

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. W mailu tym znajdziesz linka i hasło do wtorkowego webinaru oraz cenny BONUS.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w Twoim biznesie.
 3. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości kilkuset złotych.
 4. Masz możliwość w trakcie szkolenia na żywo, zadać naszemu ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz kod uprawniający do 10% upustu od ceny zaawansowanego seminarium finansowego KUŹNIA MILIONERÓW. Kwotę rabatu w wysokości kilkuset złotych możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Możesz też swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda? I to wszystko tylko za 30 zł!

mity

BONUS Nr 2: Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

Wartość BONUSU 1 + 2 została wyceniona na kwotę 250,00 zł

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim i dobrze przygotować się do sukcesu w 2013 roku i latach kolejnych, KLIKNIJ przycisk i prześlij swoje zgłoszenie już teraz:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

 1. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.
 2. Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, uczestniczysz w tworzeniu dobra wspólnego, ponieważ 5% wpłaconej przez Ciebie kwoty, przeznaczam na cele charytatywne. Gratuluję i dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.