Newsletter Wtorkowych Spotkań Biznesowych

fs

Witaj,

newsletter nazywany jest również e-zinem, czyli biuletynem wydawanym w formie elektronicznej. Rozsyłamy go za pomocą poczty e-mail tylko do tych prenumeratorów, którzy zapisali się na listę mailingową Newslettera zgodnie z zasadami Polityki Prywatności.

Wydawcą Newslettera jest Akademia Doradcy, zaś tematyka dostarczanych Subskrybentom materiałów edukacyjnych, informacyjnych oraz sprzedażowych dotyczy finansów, biznesu oraz inwestycji.

  • Jeżeli chcesz być z nami w bezpośrednim kontakcie,
  • Jeżeli chciałbyś być informowany o nowych wpisach na blogu,
  • O nowych produktach i usługach z oferty Akademii Doradcy,
  • Jeżeli chcesz należeć do osób, które w pierwszej kolejności będą informowane o nowych projektach realizowanych przez Franciszka Staniszewskiego
  • oraz nowych narzędziach wspierających proces budowania zamożności,
  • a także o kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych Online..

WAŻNE!

Za zapis na listę Czytelników Newslettera Akademii Doradcy otrzymasz pakiet powitalnych szkoleń Bonusowych o łącznej wartości 75 złotych – zupełnie za Darmo! Oto tytuły trzech filmowych Pigułek Inspiracji, do których linki i hasła dostępu otrzymasz pocztą e-mail:

  • BONUS 1 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 17: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 2 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 27: Pięć reguł skutecznego zarządzania pieniędzmi, które ułatwią Tobie utrzymanie równowagi finansowej przez całe życie. WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 3 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 34: Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? – METODA Nr 1. WARTOŚĆ 25,00 PLN.

Filmowe Pigułki inspiracji mają dużą wartość praktyczną, jednak dopiero wdrożenie otrzymanej wiedzy może przysporzyć w Twoim życiu / firmie / finansach realnych korzyści.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz usunąć swój adres e-mail z listy wysyłkowej Newslettera, klikając specjalny link znajdujący się u dołu każdego maila, którego od nas otrzymujesz. Możesz też zażądać zaprzestania wysyłki Newslettera pisząc pod adres: privacy@akademia-doradcy.pl lub korzystając z Formularza kontaktu na stronie Wtorkowych Spotkań Biznesowych. 

fs

Zapraszam do rejestracji i życzę
wielu cennych inspiracji
z lektury Newslettera,

Franciszek
Staniszewski

.