Edycja 75/2013, Andrzej Mańka, Kreatywna strona biznesu, czyli dlaczego barter jest jedną z najbardziej skutecznych i dochodowych strategii w komunikacji marketingowej?

fsWITAJ,

74 edycję Wtorkowych Spotkań Biznesowych poświęciłem w całości tematyce coachingu. Narzędzia coachingowe są niezwykle przydatne do wspierania rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników. Dlatego też każdy właściciel firmy, kierownik i menedżer powinien opanować umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych, udzielania informacji zwrotnej, przekazywania konstruktywnej krytyki, czy też udzielania pochwał. Umiejętności z zakresu coachingu, to fundament, bez którego nie sposób nawet marzyć o sukcesie w pracy z ludźmi.

Zapraszam już do udziału w 75 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. To będzie edycja szczególna, ponieważ zaproszony ekspert aż z Londynu, specjalnie dla moich wspaniałych Klientów, zrealizuje wystąpienie na temat:

Kreatywna strona biznesu, czyli dlaczego barter jest jedną z najbardziej skutecznych i dochodowych strategii w komunikacji marketingowej?

Andrzej MańkaGościem Specjalnym będzie Andrzej Mańka, który obecnie mieszka i pracuje w Londynie. Medioznawca, właściciel agencji reklamowej 5’Oclock. Przez kilka lat był szefem PR i Multimediów firmy e-PrtofitSystem, którą prowadziłem razem z Andrzejem Fesnakiem. To właśnie dzięki zaangażowaniu i talentowi Andrzeja Mańki mogliśmy zrealizować Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości w Londynie. To dzięki wyjątkowym kompetencjom Andrzeja Mańki powstało kilkadziesiąt filmów reklamowych, które były doskonałą bronią marketingową w promocji tego legendarnego już kursu inwestycyjnego. Filmy reklamowe reżyserowane przez Andrzeja Mańkę można do dzisiaj oglądać na YouTube na koncie firmowym eProfitSystemTV.

Już we wtorek 12 listopada 2013 nasz Gość Specjalny będzie dzielił się swoim ogromnym doświadczeniem na temat wykorzystania barteru w komunikacji marketingowej. W krótkim zaproszeniu do udziału w webinarze, Andrzej Mańka napisał:

W „Królestwie Mamony” barter wydaje się być Kopciuszkiem, ale jak wiemy, jest w istocie prawdziwa księżniczką, która poślubia bogatego księcia. Czy jest możliwe, by w świecie przelewów elektronicznych i pieniędzy, które można multiplikować bez żadnych właściwie ograniczeń, ta archaiczna forma handlu mogła być do czegokolwiek przydatna? Aż 2/3 firm Top 500 z prestiżowego rankingu miesięcznika Fortune stosuje regularnie bezgotówkową wymianę towarów i usług.

W krajach dotkniętych głęboką recesja – jak np. Grecja, gdzie ludzie wymieniają się towarami bez pośrednictwa pieniędzy, duże targowiska stały się naturalną części pejzażu ekonomicznego. W najbardziej rozwiniętych krajach epoki XXI wieku barter robi często zawrotna karierę. Niektórzy biznesmeni dochodzą bowiem do wniosku, że pieniądze same w sobie nie maja właściwie żadnej wartości. Pieniądz jest zbyt podatny na spekulacje i za bardzo wrażliwy na kryzysy. Lepiej zatem polegać na tym, co z pewnością ma niezaprzeczalne znaczenia w życiu, a wiec na produktach i usługach.

Andrzej Manka

Andrzej Mańka jest autorem dwóch książek – jednej w języku polskim, drugiej zaś wydanej w formie e-booka już w okresie londyńskim – po angielsku. Wszyscy Uczestnicy wtorkowego webinaru, po opłaceniu udziału otrzymają mailem nieodpłatnie e-booka w wersji polsko i anglojęzycznej w formacie pdf.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej jak wykorzystać barter do skutecznej komunikacji marketingowej w swojej firmie, weź udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Andrzeja Mańki już w najbliższy wtorek:

12 listopada 2013 roku
godz. 20:00 – 22:00
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE rozpoczynamy 10-cio min. Pigułką inspiracji. Tym razem Franciszek Staniszewski zaprezentuje, w jaki sposób za pomocą procedury czterech kroków podjąć możliwie najlepszą decyzję w danej chwili. Pozostały czas, to godzinne spotkanie z Andrzejem Mańką, który zdradzi tajniki skutecznego stosowania barteru w marketingu, po czym przez 30 minut nasz ekspert będzie odpowiadał na pytania Uczestników webinaru zadawane na czacie.

W planie wystąpienia Andrzeja Mańki są następujące zagadnienia:

 1. Czy możliwy jest świat bez pieniędzy?
 2. Barter może wszystko, a pieniądze nie mogą już nic?
 3. Barter globalny i lokalny.
 4. Jak wygląda prawdziwy biznes za pośrednictwem barteru.
 5. Case study z Polski, Wielkiej Brytanii i ze świata.
 6. Barter w mediach i marketingu.
 7. Poznaj 7 warunków skutecznego barteru w marketingu.

Andrzej Mańka

Andrzej Mańka –  z wykształcenia medioznawca, z zawodu marketingowiec, z zamiłowania twórca projektów w dziedzinie edukacji finansowej. Pasjonat rozwoju osobistego. Od czasu przeprowadzki z Warszawy do Londynu w 2012 roku interesuje się systemami biznesowymi. 

Autor książki „Bogaty Polak, biedny Polak. Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd myśląc inaczej” i ebooka „How to Get Rid of Debts and Achieve Financial Freedom”. W wydanym po angielsku ebooku m. in. pokazuje dlaczego, i jak, pryncypia biblijne są gwarantem sukcesu w zarządzaniu finansami osobistymi i gromadzeniu prawdziwego bogactwa. 

Absolwent Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, właściciel agencji multimedialnej 5 O’CLOCK. W latach 2007-2009 pracował dla eProfitSystem dr Andrzeja Fesnaka i Franciszka Staniszewskiego jako szef działu PR i multimediów. Prywatnie mąż Kasi i ojciec Krzysia i Oli.

Uczestnicząc już we wtorek 12 listopada 2013 o godz. 20:00 we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Andrzeja Mańki, dowiesz się, jak zastosować jedną z najbardziej efektywnych metod marketingowych – nie wymagających używania własnych środów finansowych do poprowadzenia skutecznej kampanii sprzedażowej.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych jest, aby właściciele biznesu, przedsiębiorcy, menedżerowie, handlowcy oraz inwestorzy mogli czerpać z łatwo dostępnej wiedzy, doświadczeń i inspiracji naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Andrzejem Mańką pozostaje na poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Czerpiesz z 10-minutowych esencjonalnych Pigułek inspiracji.
 3. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w biznesie.
 4. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości 300 złotych.
 5. Masz możliwość w trakcie spotkania na żywo, zadać naszemu
  ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 6. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie
  wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Rabat na udział w Finansowym Ekspercie – 250 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE, otrzymasz kod uprawniający do 100 – 250 PLN rabatu (czyli nawet 25%) od ceny zaawansowanego 10-godzinnego seminarium FINANSOWY EKSPERT. Możesz swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda?

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji – 25 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji Nr 33 w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

Jak przy pomocy procedury czterech kroków podjąć
najlepszą możliwą decyzję w danej chwili?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych – 25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

BONUSY 1 + 2 + 3 zostały wycenione na kwotę 300,00 złotych. Otrzymujesz je jako gratis za samo opłacenie udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE w kwocie 30,00 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz BONUSÓW. Aby wziąć udział w webinarze z udziałem Andrzeja Mańki już 12 listopada 2013 i dowiedzieć się jak bez pieniędzy poprowadzić udaną kampanię marketingową, KLIKNIJ grafikę – aby jak najszybciej przesłać swoje zgłoszenie:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

  • Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.