Edycja 74/2013, Franciszek Staniszewski, Jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?

fsWITAJ,

73 edycja Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE poświęcona była sztuce wystąpień publicznych. Nigdy dość podkreślania korzyści wynikających z opanowania umiejętności bycia dobrym mówcą. Najważniejsze jest to, że sztuki przemawiania można się nauczyć. Zaproszony ekspert przekazał szereg wskazówek, jak przygotować i zrealizować z sukcesem mistrzowskie wystąpienie. Wskazał również środowiska osób, które w specjalnych klubach pracują nad rozwojem kompetencji mówcy.

Czas już na spowiedź 74 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. W trakcie webinaru będziemy zgłębiać temat coachingu udzialając odpowiedzi na kluczowe pytanie:

Jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?

Franciszek StaniszewskiW roli gospodarza, moderatora oraz eksperta, wystąpi twórca Wtorkowych Spotkań Biznesowych, Franciszek Staniszewski.

W trakcie ponad 20-lat doświadczeń biznesowych, nasz Gość Specjalny wielokrotnie pracował w roli menedżera, wykonując rónież zadania coacha.

Franciszek Staniszewski we współpracy z firmą Acceptus – później House of Skills miał okazję szkolić z zakresu coachingu kierowników zespołów sprzedażowych największej przed laty spółki giełdowej w Polsce. W tym projekcie prowadził również coaching kilku Dyrektorów Regionalnych tej Spółki. Zebrane wówczas doświadczenia są doskonałą podstawą do dzielenia się wiedzą na temat coachingu z Uczestnikami Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE.

Żyjemy w epoce informacyjnej, która stawia przed nami ciągle nowe wyzwania. Częściej niż poprzednie pokolenia zmieniamy pracę, podejmujemy się nowych ról społecznych. Chcemy sprostać rosnącym wymaganiom, więc podejmujemy kolejne kroki w kierunku zdobywania nowych doświadczeń. Nasze doświadczenia zaś bezpośrednio kreują i modyfikują wiedzę i postawy. Jesteśmy skazani na nieustanny rozwój. W tym procesie ciągłego doskonalenia się, potrzebujemy sprawdzonych narzędzi ułatwiających zdobywanie wiedzy, trenowanie umiejętności, zapewniających wzrost pożądanych kompetencji.

Franciszek Staniszewski

Pojęcie coaching ma rodowód sportowy. Oznacza rolę, jaką odgrywa jeden z trenerów w amerykańskich drużynach koszykówki. Zadaniem coacha jest motywować zawodników do lepszej pracy i osiągania lepszych wyników, pokazywać sposoby dochodzenia do sukcesu. Od sportu do biznesu już tylko jeden mały krok. Dlatego tak powszechnym zjawiskiem jest obecnie coaching biznesowy oraz coaching na stanowisku pracy.

Coaching to najlepszy sposób realizacji wszystkich pięciu funkcji menedżerskich:

 • Planowania,
 • Organizowania,
 • Kierowania,
 • Kontroli,
 • Wspierania zespołu.

W planie wystąpienia Franciszka Staniszewskiego są następujące zagadnienia:

 1. Zasady uczenia osób dorosłych.
 2. Różnice ról: Menedżer – Konsultant – Trener – Coach.
 3. Definicje i warunki coachingu.
 4. Kto może być coachem?
 5. Korzyści wynikające z coachingu.
 6. Coaching umiejętności i zachowań.
 7. Planowanie celów i kontrolowanie postępów.
 8. Rola coachingu w osiąganiu zamierzonych efektów.
 9. Prowadzenie rozmów coachingowych.
 10. Sposoby udzielania informacji zwrotnych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób za pomocą sprawdzonych narzędzi coachingowych możesz pomóc swoim współpracownikom w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych i biznesowych na jeszcze wyższy poziom doskonałości, weź udział  w 74 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE już w najbliższy wtorek:

5 listopada 2013 roku
godz. 20:00 – 21:30
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE rozpoczynamy 10-cio min. Pigułką inspiracji.  Tym razem Franciszek Staniszewski zaprezentuje na bazie obliczeń skuteczny sposób, który pozwoli Tobie wykorzystać zmianę miejsca w kwadrancie przepływu pieniądza do bycia rentierem. Pozostały czas, to 60 minutowe wystąpienie Franciszka Staniszewskiego o tym, jak skutecznie narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników, po czym przez 30 minut Franciszek Staniszewski będzie odpowiadał na pytania Uczestników webinaru zadawane na czacie.

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski – pomysłodawca Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Trener i mówca. Autor projektów szkoleniowych z zarządzania sprzedażą i prospectingu. Od 1993 r. związany z rynkiem finansowym. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, EFG w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i autor Finansowego Eksperta. Prezes PremiumProfit oraz wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Wystąpienia naszego prelegenta cieszą się dobrą opinią. Oto przykłady wypowiedzi zadowolonych Uczestników, spisane na gorąco po seminariach Franciszka Staniszewskiego:

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy.
Jacek Tlałka, Bielany

Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu.
Marek Woźniakowski, Łódź

Jeśli moja opinia przekona Ciebie do udziału,
to poproszę o 10% od zysku, który wygeneruje
Ci to szkolenie 🙂
Monika Wysocka, Poznań

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu,
utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener.
Jan Howaniec, Sosnowiec

Trener to osoba bardzo kompetentna. Takiej wiedzy
i umiejętności nie słyszałem dawno.
Tomasz Łapuć, Olsztyn

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny
w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem!
Daniel Opolski, Warszawa

Tej wiedzy nie otrzymasz w szkole, czy na studiach.
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, warto.
Jacek Florkiewicz, Rzeszów

Dla mnie to zwrot o 180 stopni w sposobie myślenia.
Ewa Sawicka, Łomianki

Profesjonalizm – tak bym powiedziała osobie
zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu.
Anna Wentyk, Gorzów Wlkp.

Jak zawsze profesjonalnie i „na temat”.
Franku dziękuję!
Marcin Kryszczuk, Warszawa

Czy wziąć udział w seminarium?
OCZYWIŚCIE.
Edward Ciesielski, Poznań

Mega super kompetentny trener.
Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Myślę, że dzięki temu szkoleniu
nakręcę koło biznesu. Dziękuję!
Ula Nowak, Myślenice

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy.
Eligiusz Sidor, Warszawa

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego ONLINE, już 5 listopada 2013 będziesz na żywo uczestniczył w szkoleniu Franciszka Staniszewskiego, zadasz mu swoje pytania na czacie i dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba przedsiębiorców korzystała z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Czerpiesz z 10-minutowych esencjonalnych Pigułek inspiracji.
 3. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w biznesie.
 4. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości 300 złotych.
 5. Masz możliwość w trakcie spotkania na żywo, zadać naszemu
  ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 6. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie
  wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Rabat na udział w Finansowym Ekspercie – 250 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE, otrzymasz kod uprawniający do 100 – 250 PLN rabatu (czyli nawet 25%) od ceny zaawansowanego 10-godzinnego seminarium FINANSOWY EKSPERT. Możesz swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda?

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji – 25 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji Nr 32 w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

Jak wykorzystać zmianę miejsca w kwadrancie
przepływu pieniądza do bycia rentierem?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych – 25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

BONUSY 1 + 2 + 3 zostały wycenione na kwotę 300,00 złotych. Otrzymujesz je jako gratis za samo opłacenie udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE w kwocie zaledwie 30,00 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim w dniu 5 listopada 2013 i dowiedzieć się, jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników, kliknij przycisk, aby jak najszybciej przesłać swoje zgłoszenie:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

  • Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.