Edycja 73/2013, Andrzej Bernardyn, Jak się pozytywnie wyróżnić występując publicznie?

fsWITAJ,

72 edycję edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych zdominowała tematyka zabezpieczania praw własności przemysłowej. Nasz ekspert – rzecznik patentowy z 30-letnim doświadczeniem w branży zrealizował niezwykle merytoryczne wystąpienie. Wnioski ze spotkania są oczywiste: jeżeli masz zamiar prowadzić firmę w długim horyzoncie czasowym, warto abyś udał się do kancelarii rzecznika patentowego i sprawdził w jaki sposób możesz zabezpieczyć swoja prawa do wynalazku, znaku towarowego, wzoru użytkowego czy też wzoru przemysłowego. Sprawdź też, czy produkcja, którą zamierzasz uruchomić, nie narusza praw własności przemysłowej innych podmiotów.

Przed nami już 73 edycja Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. Moje zaproszenie do wystąpienia w roli mówcy przyjął Andrzej Bernardyn, który odpowie na ważne dla przedsiębiorców pytanie:

Jak się pozytywnie wyróżnić
występując publicznie?

Andrzej BernardynAndrzej Bernardyn – psycholog, coach i trener umiejętności osobistych. Od trzech lat działa w największej na świecie organizacji uczącej wystąpień publicznych – Toastmasters International. W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego opowie, dlaczego umiejętność przemawiania jest tak ważna szczególnie dla przedsiębiorców oraz jak można ją rozwijać.

Sztuka wystąpień publicznych nie należy do łatwych i wymaga z jednej strony dobrego przygotowania, z drugiej zaś konsekwentnego treningu. Bycia dobrym mówcą można się jednak nauczyć, zaś korzyści wynikające ze zdobycia biegłości w wystąpieniach publicznych są wielorakie – od poprawy relacji w rodzinie, poprzez budowanie pozycji lidera w środowisku społecznym i zawodowym, aż do przeliczanych wprost na złotówki korzyści biznesowych. Najwięksi ludzie sukcesu, to jednocześnie dobrzy mówcy – osoby, które potrafią jasno wyrażać swoje myśli, efektywnie się komunikować i łatwo zdobywać poparcie słuchaczy dla swoich planów.

Andrzej Bernardyn

Ucząc się sztuki wystąpień publicznych dowiesz się między innymi:

 • Jak uwolnić się od tremy?
 • Jak zaprezentować swój profesjonalizm?
 • Jak nawiązać dobry kontakt z publicznością?
 • Co zrobić, aby grupa słuchała Ciebie z zapartym tchem?
 • Jak możesz zrealizować cele swojego wystąpienia?
 • Jak budować swój autorytet?
 • Jak być zapamiętanym na długo przez słuchaczy?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat efektywnych wystąpień publicznych, weź udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Andrzeja Bernardyna już w najbliższy wtorek:

22 października 2013 roku
godz. 20:00 – 22:00
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE rozpoczynamy 10-cio min. Pigułką inspiracji. Franciszek Staniszewski na podstawie case study zaprezentuje dynamiczne metody opłacalności projektów inwestycyjnych NPV oraz IRR. Pozostały czas, to godzinne spotkanie z Andrzejem Bernardynem, który przekaże Ci tajemnice sztuki wystąpień publicznych, po czym przez 30 minut nasz ekspert będzie odpowiadał na pytania Uczestników webinaru zadawane na czacie.

W programie swojego wystąpienia Andrzej Bernardyn poruszy następujące zagadnienia:

 1. Niezwykle korzystna umiejętność.
 2. Po co przemawiamy?
 3. Efekt, który chcemy osiągnąć za pomocą przemówień.
 4. Co w naszej prezentacji jest najważniejsze?
 5. Osiem sposobów, jak rozpocząć z przytupem swoje wystąpienie?
 6. Jak zakończyć, by na długo pozostać w pamięci słuchaczy?
 7. Poznaj ponadczasową strukturę przemawiania.
 8. Naucz się dzielenia sceną z publicznością.
 9. Jak jeszcze bardziej możesz wzmocnić przekaz?
 10. Sposoby na ożywianie wystąpienia..

Andrzej Bernardyn

Andrzej Bernardyn –  psycholog, coach i trener umiejętności osobistych. W ciągu ostatnich 7 lat przeprowadził ponad 1000 godzin szkoleń w całej Polsce. Setki osób z jego pomocą stało się bardziej kreatywnych, nauczyło się działać skuteczniej i występować publicznie. Jest jednym z liderów Toastmasters International w Polsce – największej na świecie organizacji uczącej przemawiania.

Regularnie co 2 tygodnie występuję publicznie przed grupą kilkudziesięciu osób, po polsku i angielsku. Założył Wroclove Speakers – pierwszy anglojęzyczny Klub przemówień we Wrocławiu. Prowadził konferencje dla ponad 100 osób, takie jak Skrzydła Sukcesu i Instytut Przywództwa Toastmasters, a także przygotowywał przedsiębiorcę do wygłoszenia przemówienia, gdy jego firma wchodziła na giełdę.

Uczestnicząc już we wtorek 22 października 2013 o godz. 20:00 we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Andrzeja Bernardyna, poznasz tajemnice skutecznego przemawiania i dowiesz się, jak te umiejętności wykorzystać w życiu osobistym i zawodowym.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych jest, aby właściciele biznesu, przedsiębiorcy, menedżerowie, handlowcy oraz inwestorzy mogli czerpać z łatwo dostępnej wiedzy, doświadczeń i inspiracji naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Andrzejem Bernardynem pozostaje na poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Czerpiesz z 10-minutowych esencjonalnych Pigułek inspiracji.
 3. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w biznesie.
 4. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości 300 złotych.
 5. Masz możliwość w trakcie spotkania na żywo, zadać naszemu
  ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 6. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie
  wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Rabat na udział w Finansowym Ekspercie – 250 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE, otrzymasz kod uprawniający do 100 – 250 PLN rabatu (czyli nawet 25%) od ceny zaawansowanego 10-godzinnego seminarium FINANSOWY EKSPERT. Możesz swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda?

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji – 25 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji Nr 31 w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

W jaki sposób prawidłowo wycenić biznes,
aby zarobić na nim jak najwięcej?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych – 25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

BONUSY 1 + 2 + 3 zostały wycenione na kwotę 300,00 złotych. Otrzymujesz je jako gratis za samo opłacenie udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE w kwocie 30,00 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz BONUSÓW. Aby wziąć udział w webinarze z udziałem Andrzeja Bernardyna już 22 października 2013 i dowiedzieć się jak możesz pozytywnie się wyróżnić występując publicznie, KLIKNIJ przycisk, aby jak najszybciej przesłać swoje zgłoszenie:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

  • Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.