Edycja 70/2013, Franciszek Staniszewski, Poznaj mało używane a niezwykle efektywne metody marketingu faksowego, dzięki którym znacząco zwiększysz swój udział w rynku.

fsWITAJ,

69 edycję Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE zdominowała tematyka bezpieczeństwa danych w chmurze obliczeniowej. Wiele osób nie jest tego nawet świadoma, że codziennie korzysta z rozwiązań technologicznych opartych na claudingu. Dotyczy to szczególnie przedsiębiorców, dla których bezpieczeństwo danych przesądza o trwałości biznesu. Praca w chmurze, to także obszar wymagań prawnych odnośnie bezpieczeństwa danych, które przetwarzamy. Jedno jest pewne: ta wiedza niezbędna jest każdemu przedsiębiorcy XXI wieku, bo wszystkich nas bez wyjątku dotyczą reguły pracy w chmurze obliczeniowej.

Przejdźmy już do tematu kolejnej, 70 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. W trakcie wtorkowego webinaru będziemy zgłębiać temat marketingu faksowego:

Poznaj mało używane a niezwykle efektywne metody marketingu faksowego, dzięki którym znacząco zwiększysz swój udział w rynku.

Franciszek StaniszewskiJuż w najbliższy wtorek po raz kolejny w roli gospodarza, moderatora oraz eksperta, wystąpi twórca Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, Franciszek Staniszewski.

Nasz Gość specjalny posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe. W swojej pracy koncentrował się głównie na tworzeniu systemów biznesowych, dlatego też tematyka efektywnych narzędzi marketingowych, jest mu szczególnie bliska. Franciszek Staniszewski jest też uznanym trenerem i mentorem, który chętnie dzieli się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Ciekaw jesten Twojej reakcji na temat wtorkowego webinaru? Być może uważasz, że w XXI wieku, w dobie tak wspaniale rozwijających się multimediów, korzystanie z faksu jest już anachronizmem? Nie daj się zwieść pozorom. Powinieneś wiedzieć, że ok. 90% firm nadal korzysta z faksów! Zmieniła się jednak forma korespondencji faksowej. Obecnie można je wysyłać i odbierać przez internet oraz własną pocztą elektroniczną.

Jeżeli Twoje dochody pochodzą ze sprzedaży, jeżeli jesteś handlowcem, agentem, pośrednikiem, menedżerem, pracujesz w call center, lub jesteś właścicielem małego, czy też średniego biznesu, najbliższe Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE jest dla Ciebie! W trakcie webinaru dowiesz się, w jaki sposób w krótkim czasie możesz zwiększyć swój udział w rynku nawet o kilkadziesiąt procent?!

Kluczowe pytanie dotyczy efektywności mailingu faksowego? Przygotuj się na duże zaskoczenie! Ta wiedza może być dla Ciebie niezwykle użyteczna. Wykorzystanie faksu szczególnie w sprzedaży, może całkowicie odmienić losy Twojej firmy!

Czy wiesz, że… mailing faksowy jest 50-ciokrotnie
skuteczniejszy niż wysyłanie ofert e-mailem!?

  • 95% małych i średnich przedsiębiorstw posiada urządzenia faksowe,
  • tylko 6% użytkowników faksów potrafi bez czytania wyrzucić przesłany faksem mailing do kosza,
  • aż 80% korespondencji wysyłanej faksem jest czytana!
  • wielokrotny mailing faksowy dociera do 90% firm z bazy!

Jeżeli w tych liczbach widzisz potencjał, to jesteś we właściwym miejscu. Najbliższe Wtorkowe Spotkanie Biznesowe jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak wziąć udział w webinarze?

marketing faksowy

 

WAŻNE!
Wszyscy Uczestnicy wtorkowego webinaru otrzymają pięć edytowalnych szablonów do mailingu faksowego w formacie elektronicznym!

FaxMailing jest formą bardzo skutecznej promocji produktów i usług. Wykorzystuje naturalne zdolności percepcyjne odbiorcy. Zainteresowanie korespondencją wzrasta na skutek możliwości dotknięcia czegoś, co nie jest tylko wirtualne. Poza tym zdecydowanie jest zamknąć maila z nadzieją, że się do niego kiedyś wróci, niż podjąć decyzję o wrzuceniu faksu do niszczarki. Ta decyzja z powodu swojej nieodwracalności jest trudna – dlatego odbiorcy uważnie czytają korespondencję faksową, aby zdecydować co z nią zrobić.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób za pomocą marketingu faksowego zdobyć nowych Klientów dla swojej firmy oraz podnieść efektywność prowadzonych przez siebie kampanii sprzedażowych o setki procent w ciągu kilku dni, weź udział  w 70 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE już w najbliższy wtorek:

24 września 2013 roku
godz. 20:00 – 21:30
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE rozpoczynamy 10-cio min. Pigułką inspiracji.  Tym razem Franciszek Staniszewski zaprezentuje mapę użyteczności Twojego produktu / usługi dla nabywcy, która pozwoli Twojej firmie na poprawę efektywności sprzedaży. Pozostały czas, to 60 minutowe wystąpienie Franciszka Staniszewskiego o tym, jak jak za pomocą strategii marketingu faksowego w krótkim czasie zwiększyć swój udział w rynku, po czym przez 30 minut Franciszek Staniszewski będzie odpowiadał na pytania Uczestników zadawane na czacie.

W programie wystąpienia Franciszka Staniszewskiego są następujące zagadnienia:

  1. Sprzedawać, czy budować markę – czyli co powinni wiedzieć najlepsi handlowcy o wysokiej skuteczności reklamy reakcji bezpośredniej?
  2. W jakich obszarach Twojego biznesu możesz z sukcesem wykorzystać mailing faksowy?
  3. Co powoduje, że statystyki efektywności mailingów faksowych są aż tak atrakcyjne?
  4. Jak poprawnie zdefiniować grupę docelową odbiorców Twojego mailingu, aby uzyskać najwyższą efektywność kampanii?
  5. Co powinieneś wiedzieć, aby ustrzec się błędów wybierając firmę wysyłającą ofertę?
  6. Dlaczego wybór odpowiedniej strategii kampanii faksowej zapewni Ci wynik wielokrotnie lepszy od tradycyjnych metod sprzedaży?
  7. Jak skonstruować porywającą ofertę wysyłaną faksem, która zwiększy efektywność sprzedaży Twojego produktu / usługi nawet o kilkadziesiąt procent?
  8. Jak mądrze ale bez przekraczania dopuszczalnych granic używać języka perswazji? Jak błyskawicznie zdobyć uwagę Klienta i ustrzec się wyrzucenia Twojej oferty do kosza?
  9. Pomyśl, jak bardzo przyspieszy Twój biznes, kiedy otrzymasz od nas w prezencie kilka niezwykle skutecznych szablonów mailingu faksowego?
  10. Poznaj wąskie gardła marketingu faksowego i dowiedz się, w jaki sposób je monitorować, aby zakończyć kampanię faksową z sukcesem?

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski – pomysłodawca Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Trener i mówca. Autor projektów szkoleniowych z zarządzania sprzedażą i prospectingu. Od 1993 r. związany z rynkiem finansowym. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, EFG w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i autor Finansowego Eksperta. Prezes PremiumProfit oraz wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Wystąpienia naszego prelegenta cieszą się dobrą opinią. Oto przykłady wypowiedzi zadowolonych Uczestników, spisane na gorąco po seminariach Franciszka Staniszewskiego:

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy.
Jacek Tlałka, Bielany

Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu.
Marek Woźniakowski, Łódź

Jeśli moja opinia przekona Ciebie do udziału,
to poproszę o 10% od zysku, który wygeneruje
Ci to szkolenie 🙂
Monika Wysocka, Poznań

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu,
utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener.
Jan Howaniec, Sosnowiec

Trener to osoba bardzo kompetentna. Takiej wiedzy
i umiejętności nie słyszałem dawno.
Tomasz Łapuć, Olsztyn

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny
w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem!
Daniel Opolski, Warszawa

Tej wiedzy nie otrzymasz w szkole, czy na studiach.
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, warto.
Jacek Florkiewicz, Rzeszów

Dla mnie to zwrot o 180 stopni w sposobie myślenia.
Ewa Sawicka, Łomianki

Profesjonalizm – tak bym powiedziała osobie
zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu.
Anna Wentyk, Gorzów Wlkp.

Jak zawsze profesjonalnie i „na temat”.
Franku dziękuję!
Marcin Kryszczuk, Warszawa

Czy wziąć udział w seminarium?
OCZYWIŚCIE.
Edward Ciesielski, Poznań

Mega super kompetentny trener.
Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Myślę, że dzięki temu szkoleniu
nakręcę koło biznesu. Dziękuję!
Ula Nowak, Myślenice

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy.
Eligiusz Sidor, Warszawa

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego ONLINE, już 24 września 2013 będziesz na żywo uczestniczył w szkoleniu Franciszka Staniszewskiego, zadasz mu swoje pytania na czacie i co najważniejsze: dowiesz się, jak wykorzystać strategie marketingu faksowego do przeprowadzenia skutecznej kampanii sprzedażowej.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba przedsiębiorców korzystała z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Czerpiesz z 10-minutowych esencjonalnych Pigułek inspiracji.
 3. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w biznesie.
 4. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości 300 złotych.
 5. Masz możliwość w trakcie spotkania na żywo, zadać naszemu
  ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 6. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie
  wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Rabat na udział w Finansowym Ekspercie – 250 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE, otrzymasz kod uprawniający do 100 – 250 PLN rabatu (czyli nawet 25%) od ceny zaawansowanego 10-godzinnego seminarium FINANSOWY EKSPERT. Możesz swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda?

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji – 25 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji Nr 28 w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

W jaki sposób mapa użyteczności Twojego produktu / usługi może
pomóc Ci w zwiększeniu efektywności sprzedaży?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych – 25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

BONUSY 1 + 2 + 3 zostały wycenione na kwotę 300,00 złotych. Otrzymujesz je jako gratis za samo opłacenie udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE w kwocie zaledwie 30,00 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Franciszkiem Staniszewskim w dniu 24 września 2013 i dowiedzieć się, jak wykorzystać strategie marketingu faksowego do zwiększenia swojego udziału w rynku, KLIKNIJ przycisk, aby przesłać swoje zgłoszenie:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

  • Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.