Edycja 43/2013, Bartek Wasiewski, Eksport. Najczęstsze błędy popełniane przy wchodzeniu na obcy rynek. Rola różnic kulturowych przy współpracy biznesowej z zagranicą na przykładzie rynku brytyjskiego.

fsWITAJ,

42 edycję Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE zdominowała tematyka wewnętrznych barier, które blokują rozwój przedsiębiorców, a w konsekwencji również biznesów. Adam Krasowski przypomniał tezę Davida Hawkinsa, że to co utrzymujemy w umyśle, dąży do manifestacji w naszym życiu. Dlatego tak ważna jest Intencja, z jaką tworzymy swoją firmę. Koncentracja na idei służenia Klientom, dbałość o przebywanie w stanie wewnętrznego spokoju oraz bycie aktywnym w biznesie bez chęci kontroli efektów, to najlepsza droga zdaniem naszego Gościa do sukcesu w biznesie.

Bartek WasiewskiPRZED nami kolejne, obfitujące w dużą ilość  cennych informacji, doświadczeń oraz inspiracji spotkanie. Gościem 43 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE będzie Bartek Wasiewski. Nasz ekspert na bazie swoich wieloletnich doświadczeń, kiedy  jako przedsiębiorca w Wielkiej Brytanii, jako współpracownik polsko-brytyjskiej komisji parlamentarnej i współzałożyciel organizacji Polskich Profesjonalistów w Londynie, pokaże mało znane mechanizmy funkcjonowania rynku brytyjskiego. Tematem wystąpienia Bartka Wasiewskiego w trakcie 43 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, będzie:

Eksport. Najczęstsze błędy popełniane przy wchodzeniu na obcy rynek. Rola różnic kulturowych przy współpracy biznesowej z zagranicą na przykładzie rynku brytyjskiego.

Jeżeli poszukujesz alternatyw dla swojej firmy..

 • Być może eksport Twoich produktów / usług na obcy rynek będzie dobrym rozwiązaniem?
 • Może uruchomienie firmy za granicą ułatwi realizację celów Twojego biznesu..?

Już w najbliższy wtorek nasz ekspert dostępny przez internet z każdego miejsca na świecie, przekaże swoje bezcenne doświadczenia. Mieliśmy już okazję gościć Bartka Wasiewskiego jako prelegenta Wtorkowych Spotkań Biznesowych w Warszawie, przy ul. Smolnej. Spotkanie z Bartkiem dla wielu przedsiębiorców okazało się niezwykle cenne, ponieważ rzadko się zdarza spotkać osobę z tak dużym doświadczeniem biznesowym na rynku zagranicznym. Najbardziej istotnym elementem wystąpień Bartka Wasiewskiego jest fakt, iż Bartek chętnie dzieli się bezcenną wiedzą z Uczestnikami jego wystąpień.

Jestem przekonany, że dla wielu przedsiębiorców z całego kraju oraz z zagranicy, formuła spotkania ONLINE jest doskonałą okazją, aby czerpać z doświadczeń zaproszonego eksperta w trakcie 43 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, już:

12 marca 2013 roku
w godz. 20:00 – 21:30
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego, będziesz mógł zadać przygotowane przez siebie pytania, czerpać z 9letnich doświadczeń na rynku brytyjskim naszego Gościa, zdobyć wiedzę, która może stworzyć dla Twojej firmy alternatywy biznesowe, których dotychczas nie brałeś pod uwagę.

W programie wystąpienia, Bartek Wasiewski
zapowiedział następujące zagadnienia:

 1. Czy rynek innego kraju na pewno jest obcy?
 2. Sprawdź, czy jesteś gotowy do eksportu?
 3. Czy dobrze wiesz, kto jest twoim klientem?
 4. Skąd zdobyć wiedzę o lokalnym rynku za granicą?
 5. Jakie błędy najczęściej popełniają polscy przedsiębiorcy przy pierwszej sprzedaży?
 6. Jak powinna przebiegać współpraca z podmiotami zagranicznymi i jakie są mechanizmy wsparcia ze strony polskich i brytyjskich instytucji?
 7. Jakie są oczekiwania kontrahentów zagranicznych wobec firm z Polski?
 8. Jak uruchomić firmę w Wielkiej Brytanii i jakie są korzyści z posiadania firmy za granicą?

Bartek WasiewskiBartek Wasiewski – karierę rozpoczynał w branży morskiej. Początkowo pracował na etacie, później zarządzał własną spółką. W 2004 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie pracował w korporacjach, zarządzał dużymi projektami, a także doradzał wielu firmom. Zajmował się nie tylko swoją ukochaną logistyką, ale rozwijał też sieć sprzedaży dla firmy oferującej polskie produkty B2B na rynku brytyjskim.  W Anglii prowadził również swoją firmę i sklep w południowym Londynie.
Poza pracą zawodową Bartek intensywnie działał w organizacjach społecznych – jest współzałożycielem jednej z największych organizacji polonijnych w UK – Polish Professionals in London. Współpracował z polsko-brytyjską komisją parlamentarną, pomagał organizować polskie misje gospodarcze do Wielkiej Brytanii, a także brał udział w promocji polskich regionów w Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach zasiadał w panelu doradczym burmistrza Londynu jako przedstawiciel emigracji. Aktualnie jest wiceprezesem Stowarzyszenia Rodzin Dyplomatów RP.
Po 9 latach w Wielkiej Brytanii zdecydował się wrócić do Polski. Poza pracą dla centrum badawczego Samsunga, doradza firmom działającym na obcych rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem rynku brytyjskiego.

Jeśli poszukujesz dróg ekspansji i rozwoju swojego biznesu, z pewnością Bartek Wasiewski dostarczy Ci praktycznej, sprawdzonej wiedzy i cennych inspiracji. Zapraszam na spotkanie we wtorek 12 marca 2013 r.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba polskich przedsiębiorców mogła korzystać z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Bartkiem Wasiewskim pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w Twoim biznesie.
 3. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości kilkuset złotych.
 4. Masz możliwość w trakcie szkolenia na żywo, zadać naszemu ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 5. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz kod uprawniający do 10% upustu od ceny zaawansowanego seminarium finansowego KUŹNIA MILIONERÓW. Kwotę rabatu w wysokości kilkuset złotych możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Możesz też swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda? I to wszystko tylko za 30 zł!

mity

BONUS Nr 2: Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

Wartość BONUSU 1 + 2 została wyceniona na kwotę 250,00 zł

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Bartkiem Wasiewskim i z sukcesem wykorzystać dla rozwoju swojego biznesu informacje o rynku brytyjskim, KLIKNIJ przycisk i prześlij swoje zgłoszenie już teraz:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział! 


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

 1. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.
 2. Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, uczestniczysz w tworzeniu dobra wspólnego, ponieważ 5% wpłaconej przez Ciebie kwoty, przeznaczam na cele charytatywne. Gratuluję i dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.