Edycja 41/2013, Grzegorz Turniak, Networking i rekomendacje skuteczną receptą na sukces w sprzedaży.

fsWITAJ,

w trakcie 40 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych pracowaliśmy nad usuwaniem ograniczających przekonań. Ponieważ wielu Uczestników uporało się z najważniejszymi barierami, czas na działanie. Wnioskiem z ostatniego spotkania jest prosta recepta sukcesu: podejmij decyzję dotyczącą wyboru intencji dla Twojego biznesu – najlepiej dla dobra Twoich Klientów, ustal cele strategiczne wynikające z obranej intencji i zaangażuj się na 100%.

Dzisiaj mam przyjemność zaproszenia Państwa do udziału w spotkaniu ze szczególną osobą. Otóż, Gościem Specjalnym 41 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE będzie Grzegorz Turniak – guru idei networkingu w Polsce, założyciel i wieloletni Prezes BNI Polska, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W trakcie wystąpienia ONLINE, Grzegorz Turniak będzie mówił o tym, że:

Networking i rekomendacje
są skuteczną receptą
na sukces w sprzedaży

grzegorz-turniak

Na Wtorkowe Spotkanie Biznesowe z udziałem Grzegorza Turniaka zapraszam tysiące profesjonalistów z całej Polski. Bądź jednym z nich! Nie zwlekaj i prześlij swoje zgłoszenie już TERAZ. O tajnikach budowania wielkich organizacji, o networkingu dającym wymierne korzyści biznesowe oraz o efektywnej sprzedaży na bazie rekomendacji, Grzegorz Turniak będzie mówił w trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego ONLINE:

26 lutego 2013 roku
w godz. 20:00 – 21:30
online

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

W trakcie Wtorkowego Spotkania Biznesowego, będziesz mógł na żywo uczestniczyć w wykładzie Grzegorza Turniaka, zadać przygotowane przez siebie pytania, czerpać z ogromnego doświadczenia, które pozwoliło naszemu ekspertowi zbudować wielotysięczną organizację networkingową w obszarze biznesu.

Grzegorz Turniak jest świetnym mówcą, dlatego zapraszany jest do udziału w prestiżowych konferencjach i wydarzeniach biznesowych. Przed tygodniem usłyszałem od osoby, która na żywo uczestniczyła w wystąpieniu Grzegorza w hotelu Westin w Warszawie, że jest zachwycona entuzjamem i energią mówcy. Aby dać próbkę możliwości spikerskich naszego Gościa a jednocześnie przekazać Ci porcję użytecznej wiedzy jeszcze przed Wtorkowym Spotkaniem, zapraszam do obejrzenia kilkuminutowego wykładu o networkingu:

 

W programie wystąpienia Grzegorza Turniaka
znajdują się następujące zagadnienia:

 1. Mity networkingu.
 2. Czym jest a czym nie jest networking?
 3. Gdzie i jak bywać?
 4. Twój styl networkingowy.
 5. Dlaczego rekomendacje są ważne?
 6. Dlaczego mam ich tak mało?
 7. Jak mogę zwiększyć strumień poleceń?

Grzegorz TurniakGrzegorz Turniak – orędownik idei: networkingu, zarządzania talentami, karierą i czasem. Założyciel i wieloletni Prezes BNI Polska. Pełnił również funkcję Prezesa Jobpilot / Monster Polska. Współzałożyciel The Top Careers Club. Poprzednio pełnił funkcje Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Certyfikowany konsultant OD Institute Ohio, nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Członek Zarządu PSZK i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Współautor książek: „Alchemia Kariery” (z Jackiem Santorskim), „Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” (z Romanem Wendtem) oraz „Praktyczny poradnik networkingu” (z Witoldem Antosiewiczem).

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE jest, aby jak największa liczba polskich przedsiębiorców mogła korzystać z łatwo dostępnej wiedzy naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Grzegorzem Turniakiem pozostaje na niezmienionym poziomie:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w Twoim biznesie.
 3. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości kilkuset złotych.
 4. Masz możliwość w trakcie szkolenia na żywo, zadać naszemu ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 5. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz kod uprawniający do 10% upustu od ceny zaawansowanego seminarium finansowego KUŹNIA MILIONERÓW. Kwotę rabatu w wysokości kilkuset złotych możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Możesz też swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda? I to wszystko tylko za 30 zł!

mity

BONUS Nr 2: Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

Wartość BONUSU 1 + 2 została wyceniona na kwotę 250,00 zł

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz bonusów. Aby wziąć udział w spotkaniu z Grzegorzem Turniakiem i z sukcesem wykorzystać umiejętności networkingowe do rozwoju swojego biznesu, KLIKNIJ przycisk i prześlij swoje zgłoszenie już teraz:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

 1. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.
 2. Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, uczestniczysz w tworzeniu dobra wspólnego, ponieważ 5% wpłaconej przez Ciebie kwoty, przeznaczam na cele charytatywne. Gratuluję i dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.