Edycja 68/2013, Anna Dolińska, Wnoszenie firmy na wyższy poziom funkcjonowania, czyli efektywne strategie marketingowe.

fsWITAJ,

w 67 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE zajmowaliśmy się tematyką mitów na temat polis inwestycyjnych. Zaproszony ekspert – Doradca Finansowy z 20-letnim doświadczeniem w branży, inspirował do świadomego kupowania instrumentów inwestycyjnych. Duże zainteresowanie wzbudziły wyliczenia wykonywane na żywo za pomocą kalkulatora finansowego HP 10BII. Wniosek ze spotkania jest prosty: potrzebujesz planu finansów całego życia i dopiero w ramach założeń poprawnie przygotowanego planu, możesz budować swoją finansową przyszłość.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 68 już edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE. Nasz Gość specjalny Anna Dolińska, będzie dzieliła się swoim doświadczeniem, w wystąpieniu zatytułowanym:

Wnoszenie firmy na wyższy poziom funkcjonowania, czyli efektywne
strategie marketingowe

Anna Dolińska-KowalskaAnna Dolińska jest koordynatorem projektu wspierania przedsiębiorców we współpracy z serwisem Świadomy Biznes.

Misją Anny Dolińskiej jest pomagać ludziom w przekraczaniu ograniczeń. O sobie mówi, że w pracy z ludźmi dążę do prawdy. Pomagam im zrozumieć dlaczego robią to co robią i jaki ma to wpływ na ich życie.

Zawodowa aktywność Anny Dolińskiej adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które często zaniedbują marketing. Głównym powodem tego stanu rzeczy, jest brak świadomości roli marketingu w realizacji celów firmy oraz brak wiedzy jak najlepiej realizować działania marketingowe, w tak szybko zmieniającym się świecie.

Tym co najczęściej umyka uwadze przedsiębiorców jest fakt, że najważniejsze zmiany rynkowe, to nie zmiany technologiczne, lecz zmiany w świadomości Klientów. Polski przedsiębiorca coraz częściej spotyka się z dojrzałym Klientem, który jest świadom swoich potrzeb, stawia wysokie wymagania dotyczące zarówno jakości produktu / usługi, jak też budowania relacji oraz jakości obsługi.

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE z udziałem Anny Dolińskiej będzie inspiracją do prowadzenia świadomego biznesu. O swojej misji nasz ekspert mówi: Propagujemy biznes wysokiej jakości, biznes świadomy czyli taki, który jest realizowany przez świadomych przedsiębiorców. Pomagamy w rozwoju i transformacji przedsiębiorstwa na wyższy poziom aktywności, wdrażając standardy działalności tworzące trwałą kulturę firmy.

Anna Dolińska-Kowalska

Mieliśmy już okazję w lutym 2012 roku gościć Annę Dolińską w 4 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych. To spotkanie, w którym jako ekspert Anna dzieliła się swoim bogatym doświadczeniem na temat sklepów internetowych, prowadziliśmy na sali konferencyjnej przy ulicy Żelaznej w Warszawie.

Jeżeli masz intencję dowiedzieć się czym jest świadomy biznes, jak go prowadzić w Polsce i w jaki sposób przejść proces transformacji swojej firmy na wyższy poziom efektywności, weź udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Anny Dolińskiej, już w najbliższy wtorek:

10 września 2013 roku
godz. 20:00 – 21:30
ONLINE

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!

Wtorkowe Spotkanie Biznesowe ONLINE rozpoczynamy 10-cio min. Pigułką inspiracji. Tym razem Franciszek Staniszewski uzasadni odpowiedź na pytanie, dlaczego nawet jeżeli nie jesteś finansistą powinieneś nauczyć się posługiwać kalkulatorem finansowym? Pozostały czas, to godzinne spotkanie z Anna Dolińską na temat prowadzenia świadomego biznesu oraz wznoszenia firmy na wyższy poziom funkcjonowania, po czym przez 30 minut nasz ekspert będzie odpowiadać na pytania Uczestników webinaru, zadawane na czacie.

Oto zarys wystąpienia Anny Dolińskiej:

 1. Czym jest marketing i jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat?
 2. Jak działa twoja firma teraz i czy wiesz dokąd zmierzasz?
 3. Jak wypracować gotowość do zmiany?
 4. Czy wiesz kto jest twoim Klientem?
 5. Zasady świadomej segmentacji Klientów.
 6. Jak przygotować ofertę?
 7. Budowanie przyjaznych relacji z klientem.

Anna Dolińska Kowalska

Anna Dolińska jest koordynatorem projektu wspierania przedsiębiorców we współpracy z serwisem Świadomy Biznes. 

Anna jest też przedsiębiorcą. Swoje biznesowe doświadczenie zdobywała prowadząc przez wiele lat sklepy internetowe ze sprzętem sportowym i rehabilitacyjnym, sprzedając artykuły dla osób interesujących się fitness i zdrowym stylem życia. 

Od kilku lat realizuje swoją misję, jako konsultant biznesowy, pomagając firmom w transformacji na wyższy poziom funkcjonowania.

Komentując swoją drogę życiową dodaje: – jedno jest pewne – w ludziach należy obudzić ich własny potencjał. Obudzić ducha działania dla najwyższego dobra wszystkich. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. Uczymy się od siebie nawzajem, wskazujemy kierunek, podnosimy poprzeczkę i wspólnie tworzymy ten świat.

Otrzymaliśmy też rekomendację właściciela firmy, której doradza Anna Dolińska:

Doradca to bardzo ważna i odpowiedzialna funkcja. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę każdy świadomy i dojrzały przedsiębiorca. Wymaga olbrzymiej wiedzy, umiejętności obserwowania tego co się dzieje wokół, akceptacji i determinacji w dążeniu do celu.

Na sukces firmy składają się umiejętności ludzi którzy współtworzą takie przedsiębiorstwa. Ich dojrzałość świadomość, pewność tego co robią Ludzi którzy maja takie umiejętności, a do tego chęć do działania, zaangażowanie na 100% w oparciu o wartości, które są w nich fundamentem. To zupełny unikat. Ja miałam to szczęście trafić na osobę, która łączy w sobie te wszystkie cechy Ania Dolińska wspiera mnie w procesie budowania marki Atredentyka. Ale słowa to czasami za mało – ważne są efekty.

Klinika Aredentyka, nad którą wspólnie pracujemy rozwija się wraz z ludźmi, którzy tu pracują. A doświadczenia i rekomendacje pacjentów są dla nas bezcenne.

lek. stom. Anita Ruczko
właściciel Artedentyka Dental Clinic

Uczestnicząc już we wtorek 10 września 2013 o godz. 20:00 we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE z udziałem Anny Dolińskiej, będziesz miał okazję zdobyć szereg cennych inspiracji i raz jeszcze, a być może dopiero po raz pierwszy zastanowić się nad motywami prowadzenia swojego biznesu, aby dokonać transformacji na wyższy poziom funkcjonowania.

Intencją Wtorkowych Spotkań Biznesowych jest, aby właściciele biznesu, przedsiębiorcy, menedżerowie, handlowcy oraz inwestorzy mogli czerpać z łatwo dostępnej wiedzy, doświadczeń i inspiracji naszych ekspertów, dlatego też kwota za udział w spotkaniu z Anną Dolińską wynosi tylko:

kwota

Po zaksięgowaniu 30 zł na rachunku bankowym Organizatora, otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. W mailu tym znajdziesz linka oraz hasło dostępu do wtorkowego webinaru.

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!
Biorąc udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym:

 1. Korzystasz z 1,5 godzinnego szkolenia online o sprawdzonej wartości.
 2. Czerpiesz z 10-minutowych esencjonalnych Pigułek inspiracji.
 3. Zdobywasz bezcenną wiedzę, która szybko zaprocentuje w biznesie.
 4. Otrzymasz dwa BONUSY o łącznej wartości 300 złotych.
 5. Masz możliwość w trakcie spotkania na żywo, zadać naszemu
  ekspertowi ważne dla Twojego biznesu pytania.
 6. Możesz otrzymać certyfikat ze złotą pieczęcią, potwierdzający zdobycie
  wiedzy w obszarze biznesu i finansów.

Opłacając udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym, otrzymasz jeszcze:

Bonusy – Nagrody – Niespodzianki

BONUS Nr 1: Rabat na udział w Finansowym Ekspercie – 250 PLN

Opłacając swój udział we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE, otrzymasz kod uprawniający do 100 – 250 PLN rabatu (czyli nawet 25%) od ceny zaawansowanego 10-godzinnego seminarium FINANSOWY EKSPERT. Możesz swoje prawo do rabatu przekazać zaprzyjaźnionej osobie w prezencie. Wspaniały biznes prawda?

BONUS Nr 2: Pigułka finansowych i biznesowych inspiracji – 25 PLN

Każde Wtorkowe Spotkanie Biznesowe Franciszek Staniszewski rozpoczyna od Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji. Jest to 10 minutowa analiza case study, połączona z omówieniem, obliczeniami za pomocą kalkulatora HP 10BII oraz ciekawym rozwiązaniem.

PRZYKŁAD Pigułki inspiracji z 43 edycji:

HP 10BIIZastanawiasz się nad założeniem rachunku bankowego w jednym z trzech banków: Bank A proponuje ci oprocentowanie środków finansowych na poziomie 3,65% rocznie przy kapitalizacji miesięcznej. Bank B daje 3,63% rocznie przy kapitalizacji ciągłej (360 razy w roku), zaś Bank C daje 3,7% rocznie przy kapitalizacji kwartalnej. Która z propozycji jest dla Ciebie najbardziej korzystna? ..i dlaczego nie w Banku B?

Intencją Pigułek finansowych i biznesowych inspiracji jest stworzenie Uczestnikom możliwości czerpania z bogatego doświadczenia twórcy Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Efektem wdrożenia wiedzy zawartej w Pigułkach inspiracji może być radykalna poprawa funkcjonowania Twojego biznesu, co zawsze przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Temat Pigułki inspiracji Nr 26 w najbliższej edycji Wtorkowych Spotkań, to:

Jeżeli nie jesteś finansistą, dlaczego tym bardziej powinieneś
nauczyć się posługiwania kalkulatorem finansowym?

Aby poznać tematy Pigułek inspiracji planowane w kolejnych edycjach Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, zajrzyj do zakładki Pigułki inspiracji.

BONUS Nr 3: Arkusz Bilansu Finansów Osobistych – 25 PLN

Po zakończeniu Wtorkowego Spotkania, w zamian za wypełnienie krótkiej Ankiety, mailem otrzymasz arkusz Bilansu Finansów Osobistych w excelu. Bilans jest narzędziem wpierającym definiowanie oraz weryfikację celów życiowych z finansowej perspektywy. Akusz Bilansu Finansów Osobistych jest częścią pakietu Analizatora Przepływów Finansowych autorstwa Franciszka Staniszewskiego, który służy do zarządzania finansami osobistymi.

Bilans Finansów Osobistych

BONUSY 1 + 2 + 3 zostały wycenione na kwotę 300,00 złotych. Otrzymujesz je jako gratis za samo opłacenie udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE w kwocie 30,00 zł.

Zapoznałeś się z propozycją udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym ONLINE. Jesteś świadom wartości oferowanej wiedzy oraz BONUSÓW. Aby wziąć udział w webinarze z Anną Dolińską 10 września 2013 i dowiedzieć się w jaki sposób świadomie realizować efektywne strategie marketingowe w swojej firmie, prześlij swoje zgłoszenie KLIKAJĄC przycisk:

KLIKNIJ, aby zgłosić swój udział!


fsDziękuję za przesłanie zgłoszenia udziału we Wtorkowym Spotkaniu Biznesowym.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia w najbliższy wtorek.

Franciszek Staniszewski

P.S.

  • Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym, otrzymasz mailem link i hasło dostępu do Wtorkowego Spotkania Biznesowego online oraz obiecane BONUSY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Edycje Wtorkowych Spotkań i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.